Schonbek - O nas

Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem produktów marki Schonbek. To jedna z najbardziej cenionych firm w Europie i na świecie, specjalizujących się w projektowaniu i wytwarzaniu luksusowych produktów oświetleniowych, dedykowanych bardzo wymagającym klientom. Amerykańska marka Schonbek została założona przez Adolfa Schonbeka w XIX wieku w roku 1870. To zatem firma z ponad 150 - letnią tradycją istnienia na rynku produktów oświetleniowych. Przez lata marka ta zdołała stworzyć unikatowe kolekcje wyrobów, które zachwycają swoim kunsztem wykonania, jak również perfekcyjnym doborem detali i elementów ozdobnych. Oryginalne lampy wiszące, ekskluzywne żyrandole, luksusowe plafony i zachwycające kinkiety, wytwarzane przez markę Schonbek, szybko zyskały uznanie odbiorców ze Stanów Zjednoczonych, stając się elementami wyposażenia domów, apartamentów i hoteli.

Wspaniałe lampy marki Schonbek dostępne teraz w Europie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma poszerzyła swoje rynku zbytu, również o kraje Europy. Popularność lamp marki Schonbek wynika przede wszystkim z maksymalnej precyzji wykonania tych produktów. Każdy detal jest starannie wkomponowany w złożoną konstrukcję danej lampy, co nadaje tym wyrobom niepowtarzalności, jak również spójności stylistycznej. Dzięki temu lampy Schonbek są doskonałe pod każdym względem i dlatego też uznawane za wyjątkowe dzieła sztuki oświetleniowej. Nawiązujące do stylu rokoko lub barkowego luksusowe żyrandole i lampy wiszące marki Schonbek, urzekają swoim pięknem i jakością wykorzystywanych do ich tworzenia materiałów, takich, jak znane na całym świecie kryształy Swarovskiego.

Polski dystrybutor luksusowych produktów oświetleniowych Schonbek

W kolekcjach produktów firmy Schonbek, które można znaleźć na naszej stronie internetowej SCHONBEK.pl, dominują produkty oświetleniowe o bogatym wzornictwie, zaprojektowane głównie w stylistyce romantycznej, rustykalnej, nowoczesnej i tradycyjnej. Ich piękno i niepowtarzalność dodają uroku wnętrzom w stylu glamour, podkreślając wyjątkowość tej przestrzeni. Jako polski dystrybutor lamp Schonbek posiadamy produkty w unikatowym designie, ponadczasowe, które podniosą jakość każdego wnętrza domu, hotelu czy apartamentu. Oferowane przez nas wyroby wyróżniają się także funkcjonalnością i praktycznością. To markowe produkty oświetleniowe utrzymane między innymi w stylistyce, która dominuje w luksusowych domach, znajdujących się na południu Stanów Zjednoczonych. W kolekcjach lamp marki Schonbek odnaleźć można wzorce stworzone przez założyciela tej firmy. Produkty te olśniewają swoim pięknem, co stanowi potwierdzenie, że zostały one wykonane w sposób bardzo staranny. 

Lampy marki Schonbek w nowoczesnej stylistyce

Z uwagi na zmieniające się trendy aranżacyjne, lampy Schonbek są dostępne także w wersji uwspółcześnionej, podążającej za nowoczesną aranżacją wnętrz. W tego typu wyrobach przepych i bardzo bogate zdobienia zostały stonowane i zbilansowane w taki sposób, aby produkty te były doskonałym dodatkiem do pomieszczeń nowoczesnych. Kolekcje lamp marki Schonbek zostały przygotowane z myślą o klientach, którzy poszukują produktów zaprojektowanych i wykonanych z tych samych materiałów oraz utrzymanych w identycznej stylistyce. Umożliwia to spójną aranżację danej przestrzeni, zarówno tej mieszkalnej, biurowej, jak i komercyjnej. Wnętrze wyposażone w luksusowe lampy stojące, kinkiety, żyrandole czy lampy wiszące Schonbek, pochodzące z jednej kolekcji, będzie na pewno wyróżniać się i zachwycać swoim wyjątkowym pięknem oraz elegancją.

Oryginale kolekcje lamp dla bardzo wymagających klientów

Produkty marki Schonbek, które można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej e.crystal.pl, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wyroby te zaliczane są do kategorii luksusowych, ponieważ do ich wykonania użyto wyłącznie najlepszych jakościowo materiałów, takich jak kryształy marki Swarovski. Stanowi to potwierdzenie ich olśniewającego wyglądu, jak również funkcjonalności. W kolekcjach marki Schonbek, producent przywiązuje dużą wagę  do detali. To one wyróżniają produkty tej firmy. Eleganckie i starannie dobrane zdobienia sprawiają, że wszystkie lampy Schonbek prezentują się zjawiskowo i mogą być wspaniałą ozdobą danego wnętrza. Produkty te perfekcyjnie podkreślą design pomieszczeń wysokich o sporym metrażu. Świetnie odnajdą się także we wnętrzach utrzymanych w stylistyce rustykalnej, jak również w stricte pałacowych pomieszczeniach na przykład apartamentowych czy hotelowych.

Luksusowe żyrandole marki Schonbek

Ekskluzywne żyrandole marki Schonbek to produkty, do wykonania których użyto takich materiałów, jak metal w kolorze patyny, złota lub srebra, połyskujący chrom, wąskiej jakości szkło i wspaniałe kryształki Swarovskiego. Te ostatnie elementy są wykorzystywane także w sztuce jubilerskiej jako doskonałe zamienniki drogocennych kamieni szlachetnym, w tym także diamentów. Kryształki Swarovskiego, użyte do produkcji takich wyrobów, jak żyrandole Schonbek, perfekcyjnie odbijają światło i mienią się tysiącem barw, co daje niesamowity efekt wizualny oraz podnosi jakość pomieszczenia, w którym się znajdują. To elementy dekoracyjne, dostępne, zarówno w kolorze transparentnym, jak i w różnych stonowanych barwach. Wykorzystanie wyżej wymienionych materiałów stanowi potwierdzenie wysokiego kunsztu wykonania wszystkich lamp, jakie znajdują się w asortymencie firmy Schonbek, której jesteśmy dystrybutorem. 

Schonbek.pl - renomowany dystrybutor ekskluzywnych produktów oświetleniowych znanej marki Schonbek!